Кріплення для проєктора Chief WM110AUS
- Код товару: 48782
- Модель: WM110AUS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кріплення для проєктора Chief WM110AUS
| Інше | |
| Вага | 10 кг |
| Приховане укладання дротів | + |
| Розміри | 360x185x551 мм |
| Комплектація | |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | комплект кріплення |
| Макс. відстань від стіни | 457 мм |
| Максимальне навантаження | 11.3 кг |
| Мін. відстань від стіни | 285 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Регулювання | |
| Кут нахилу штанги вгору | 3 ° |
| Кут нахилу штанги вниз | 3 ° |
| Регулювання | нахил; регулювання глибини |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








