Контактний гриль Tefal GC772D30
- Код товару: 90116
- Модель: GC772D30
- 6 899 грн.
-
6 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Контактний гриль Tefal GC772D30
| Комплектація | |
| Вага | 6.1 кг |
| Габарити | 18.9х34.5х36.7 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Пластин в комплекті | 2 шт |
| Поверхня пластин | рифлена |
| Розмір робочої поверхні | 30x20 см |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Тип | контактний гриль |
| Управління | кнопкове |
| Функції | термостат; автоприготування; знімні пластини; автопідлаштування висоти пластин; відкривання на 180° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











