Контактний гриль Tefal GC271D10
- Код товару: 92576
- Модель: GC271D10
-
3 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Контактний гриль Tefal GC271D10
| Інше | |
| Вага | 3.8 кг |
| Габарити | 36.6х33.7х13.2 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | контактний (притискний) гриль |
| Конструкція | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Поверхня пластин | рифлена |
| Розмір робочої поверхні | 29х26 см |
| Функції | |
| Функції та можливості | термостат |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






