Контактний гриль Gorenje GCG2000M
- Код товару: 91556
- Модель: GCG2000M
-
2 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Контактний гриль Gorenje GCG2000M
| Комплектація | |
| Вага | 3.9 кг |
| Габарити | 35х16х34 см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Колір | сірий |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Пластин в комплекті | 2 шт |
| Поверхня пластин | рифлена |
| Розмір робочої поверхні | 29x23 см |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип | контактний (притискний) гриль |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | термостат; знімні пластини; відкривання на 180° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


















