Контактний гриль George Foreman Compact Steel Grill 25030-56 червоний
- Код товару: 84627
- Модель: Compact Steel Grill 25030-56
-
2 979 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Контактний гриль George Foreman Compact Steel Grill 25030-56 червоний
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 25x27x12 см |
| Колір | червоний |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Поверхня пластин | рифлена |
| Розмір робочої поверхні | 23.8x17 см |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | контактний гриль |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













