Кондиціонер Toshiba RAS-B10UFV-E
- Код товару: 87128
- Модель: RAS-B10UFV-E1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Toshiba RAS-B10UFV-E
| Інше | |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 700x600x220 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | підлоговий / підстельовий |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | дезодоруючий (вугільний) |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3200 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 39/23 дБ |
| Циркуляція повітря | 466 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












