Кондиціонер Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м²
- Код товару: 67164
- Модель: AR09TXFYAWKNUA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 660x475x242 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 820x299x215 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -22 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -10 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Фільтри | антиалергенний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3200 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 36/19 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 670/640 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самоочищення; управління зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









