Кондиціонер Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів)
- Код товару: 86094
- Модель: CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів)
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A+++ |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 5.3 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 8.7 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 34 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 824х622х299 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 870х295х229 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -25 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 16 °C |
| Підключення внутрішніх блоків | 1 шт |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3200 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 44/20 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 800/840 Вт |
| Циркуляція повітря | 900 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; управління зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















