Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м²
- Код товару: 81619
- Модель: SRF25ZS-W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 4.39 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 4.24 |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 7.4 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 18 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 860x600x238 мм |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок |
| Макс. t для режиму охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | підлоговий |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Фільтри | тонкого очищення; каталітичний; антиалергенний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2900 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 39/25 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 590/660 Вт |
| Циркуляція повітря | 630 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; чергове опалення; самодіагностика; управління зі смартфона |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







