Кондиціонер LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м²
- Код товару: 81745
- Модель: LBS-FRA36UA2/LBU-FRA36UA2
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер LEBERG Freya UA LBS/LBU-FRA36UA 105 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | C |
| Енергоефективність EER (охолодження) | B |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | C |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | D |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.3 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.03 |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 2.8 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 4 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 953x808x447 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1460x349x285 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 5 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -7 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 10550 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 10850 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 105 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 48/40 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 3486/3291 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












