Кондиціонер Ergo ACI 2455 SWН W
- Код товару: 94048
- Модель: ACI 2455 SWН W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ergo ACI 2455 SWН W
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.6 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.2 |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -20 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.4 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 13.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43.9 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 890x673x342 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1083x336x244 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Максимальна довжина труб | 50 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 25 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 2 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 7000 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 4900 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 60 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 46/34.5 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 2191/2030 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 1090 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; чергове опалення; самоочищення |
| Фільтри | тонкого очищення; каталітичний |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика; керування зі смартфона; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













