Кондиціонер Ergo Comfort ACI 2412 CH 70 м²
- Код товару: 87110
- Модель: ACI 2412 CH
- 34 999 грн.
-
34 099 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ergo Comfort ACI 2412 CH 70 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.2 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 12.3 кг |
| Вага зовнішнього блока | 15.8 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 890x673x342 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1040x327x220 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Макс. t для режиму охолодження | 30 °C |
| Максимальна довжина труб | 50 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 25 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 17 °C |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | дезодоруючий (вугільний) |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 2 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 7100 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5100 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 44/35.5 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 2510/2440 Вт |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самодіагностика; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













