Кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-24HM/N3 60 м²
- Код товару: 66180
- Модель: EACS/I-24HM/N3_15Y
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-24HM/N3 60 м²
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 955x700x396 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1078x325x246 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 18 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | катехиновий; антибактеріальний; антиалергенний; дезодоруючий (вугільний); з іонами срібла |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 7000 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 7600 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 60 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | -/36 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1760/2360 Вт |
| Циркуляція повітря | 1250 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самоочищення; самодіагностика |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











