Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HARX/N3 46 м²
- Код товару: 71261
- Модель: EACS/I-18HAR_X/N3
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HARX/N3 46 м²
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 848x596x320 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1013x307x221 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 4600 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5000 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 46 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 33 зовнішній блок – 54 дБ / |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1430/1380 Вт |
| Циркуляція повітря | 850 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; самодіагностика; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







