Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXF2-NG
- Код товару: 92194
- Модель: CH-S24FTXF2-NG
-
45 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXF2-NG
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.1 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 873x555x376 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 970x300x225 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Daikin |
| Максимальна довжина труб | 20 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 62 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 6200 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 6500 Вт |
| Рівень шуму (макс/мін) | 48/30 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1827/1912 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 900 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; чергове опалення; самоочищення |
| Фільтри | плазмовий (електростатичний); тонкого очищення; антибактеріальний; антигрибковий; CH 7-SKY Technology |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика; управління зі смартфона; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









