Комутатор MikroTik CRS326-24G-2S+RM
- Код товару: 85072
- Модель: CRS326-24G-2S+RM
-
10 632 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Комутатор MikroTik CRS326-24G-2S+RM
| Інше | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1650 г |
| Габарити (ШхГхВ) | 440x144x44 мм |
| Напруга живлення | 10 – 30 В |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Комплектація | |
| Form factor | монтується в стійку |
| Розмір таблиці MAC-адрес | 16K |
| Тип | керований 2 рівні (L2) |
| Порти | |
| Gigabit Ethernet | 24 шт |
| SFP (оптика) | 2 шт |
| Uplink | 2 шт |
| Консольний порт | + |
| Тип Uplink | SFP |
| Функції та можливості | |
| Базові можливості | VLAN |
| Управління | Web-інтерфейс; SNMP |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



