Комутатор D-Link DGS-3000-28SC
- Код товару: 47775
- Модель: DGS-3000-28SC
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Комутатор D-Link DGS-3000-28SC
| Інше | |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 2156 г |
| Габарити (ШхГхВ) | 440x210x44 мм |
| Напруга живлення | 100 – 240 В |
| Комплектація | |
| Form factor | монтується в стійку |
| Пропускна здатність | 128 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC-адрес | 16K |
| Тип | керований 2 рівні (L2) |
| Порти | |
| 10 Gigabit Ethernet | 4 шт |
| SFP (оптика) | 24 шт |
| SFP+ (оптика) | 4 шт |
| Uplink | 4 шт |
| Консольний порт | + |
| Тип Uplink | SFP+ |
| Функції та можливості | |
| Базові можливості | DHCP-сервер; VLAN; захист від петель |
| Управління | SSH; Telnet; Web-інтерфейс; SNMP |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



