Кавоварка Siemens TP515R02
- Код товару: 93773
- Модель: TP515R02
-
21 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Siemens TP515R02
| Інше | |
| Вага | 8.3 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 26.5х37.3х44.8 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | білий |
| Макс. висота чашки | 140 мм |
| Об'єм кавомолки | 270 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.9 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | самоочищення; фільтр для води; дисплей; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | еспресо макіато; подвійний еспресо; Flat White; американо; кава крема; капучино; лате макіато; гаряче молоко; молочна піна; гаряча вода; кортадо, меланж |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







