Кавоварка SAECO Aulika Evo Top HSC
- Код товару: 82113
- Модель: AULIKA EVO OFFICE
- 49 510 грн.
-
49 020 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка SAECO Aulika Evo Top HSC
| Інше | |
| Вага | 22 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 33x57x43 см |
| Контейнер для гущі | 40 порцій |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Жорна | металеві |
| Кава | в зернах |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 145 мм |
| Об'єм кавомолки | 1000 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 4 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | самоочищення; дисплей; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | подвійний еспресо; американо; капучино; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода; своя програма |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




