Кавоварка Reca RHB65
- Код товару: 88901
- Модель: RHB65
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Reca RHB65
| Комплектація | |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 16x26x19 см |
| Кава | мелена |
| Колір | чорний |
| Порцій за 1 раз | 6 шт |
| Резервуар для води | 0.6 л |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | фільтраційна (крапельна) |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









