Кавоварка Nivona CafeRomatica 695
- Код товару: 85005
- Модель: CafeRomatica 695
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Nivona CafeRomatica 695
| Інше | |
| Вага | 8.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 24x34x46 см |
| Контейнер для гущі | 14 порцій |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Жорна | металеві |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | сріблястий |
| Макс. висота чашки | 140 мм |
| Об'єм кавомолки | 250 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 2.2 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок 2.4" Bluetooth Nivona App / |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | напівавтоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | гаряча вода; своя програма |
| Своя програма | 5 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




