Кавоварка Melitta Caffeo Purista F23/0-101 сріблястий
- Код товару: 85104
- Модель: F23/0-101
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Melitta Caffeo Purista F23/0-101 сріблястий
| Інше | |
| Вага | 7.9 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 20x33x46 см |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Жорна | металеві |
| Кава | в зернах |
| Колір | сріблястий |
| Макс. висота чашки | 135 мм |
| Об'єм кавомолки | 125 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення |
| Програми і регулювання | |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; жорсткості води |
| Режими | своя програма |
| Своя програма | 1 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










