Кавоварка Jura ENA 8 15239
- Код товару: 87163
- Модель: ENA 8 Full Nordic White EC
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Jura ENA 8 15239
| Інше | |
| Вага | 9.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 27x33x45 см |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Контейнер для гущі | 10 порцій |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | білий |
| Макс. висота чашки | 138 мм |
| Об'єм кавомолки | 125 г |
| Порцій за 1 раз | 1 шт |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | самоочищення; фільтр для води; дисплей |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | еспресо макіато; подвійний еспресо; рістретто; Flat White; американо; капучино; лате; лате макіато; молочна піна; гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








