Кавоварка Grunhelm GEC10
- Код товару: 94326
- Модель: GEC10
-
2 146 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Grunhelm GEC10
| Інше | |
| Вага | 2.1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 19x30x34 см |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена |
| Колір | чорний |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тип | еспресо (ріжкова) |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | тиску пари |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Скляний кавник на 240 мл
— Тиску пари.
Можливість змінювати тиск пари, що виходить з насадки панарелло. Нагадаємо, ця насадка використовується для збивання молочної піни (зокрема, при приготуванні капучино), а також підігрівання молока. Змінюючи тиск на виході, можна регулювати інтенсивність пари і досягати різної щільності піни (або ж взагалі обходитися без піни, якщо метою є розігрівання молока).










