Кавоварка Ergo CE 7700
- Код товару: 81305
- Модель: CE 7700
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Ergo CE 7700
| Інше | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 21x29x37 см |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Комплектація | |
| Кава | мелена |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тип | еспресо (ріжкова) |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | тиску пари |
| Режими | подвійний еспресо |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










