Кавоварка De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.B чорний
- Код товару: 82155
- Модель: ECAM 370.70 B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.B чорний
| Інше | |
| Вага | 9.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 24x43x35 см |
| Контейнер для гущі | 14 порцій |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Жорна | металеві |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 135 мм |
| Об'єм кавомолки | 300 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; фільтр для води; сенсорний дисплей; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; тиску пари; об'єму / щільності пінки; жорсткості води |
| Режими | еспресо макіато; еспресо лунго; подвійний еспресо; Flat White; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; гаряча вода; своя програма |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


