Кавоварка Beko CEG7348X
- Код товару: 94002
- Модель: CEG7348X
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кавоварка Beko CEG7348X
| Інше | |
| Вага | 7.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 18.6х32х41 см |
| Довжина кабелю | 0.95 м |
| Контейнер для гущі | 10 порцій |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | металеві жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм кавомолки | 250 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 2 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 19 бар |
| Функції та можливості | підігрів чашок / кавника; самоочищення; сенсорний дисплей; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi, Bluetooth |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Профілів користувача | 4 |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; попереднє змочування; міцність напою; об'єм напою; температури |
| Режими | еспресо макіато; лунго; подвійний еспресо; рістретто; Flat White; американо; капучино; лате; лате макіато; молочна піна; гаряча вода; своя програма; кортадо, американо з льодом, латте з льодом, холодна кава |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










