Кавоварка Beko CEG7302B
- Код товару: 94001
- Модель: CEG7302B
-
14 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавоварка Beko CEG7302B
| Інше | |
| Вага | 9.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 27.5х34х40.5 см |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 140 мм |
| Об'єм кавомолки | 250 г |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | ручне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою |
| Режими | лунго; подвійний еспресо; рістретто; американо; гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















