Кавомолка Ardesto WCG-8301
- Код товару: 66648
- Модель: WCG-8301
-
899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кавомолка Ardesto WCG-8301
| Комплектація | |
| Вага | 1 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити | 230x120x120 мм |
| Знімна чаша | + |
| Імпульсний режим | + |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місткість відсіку для зерен | 60 г |
| Потужність | 200 Вт |
| Система помелу | ножова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







