Холодильник Smart BM360WAS
- Код товару: 65822
- Модель: BM 360 WAS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Smart BM360WAS
| Інше | |
| Вага | 72 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 201x59.5x63 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживання енергії в рік | 237 кВт*год |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 326 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 76 л |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 250 л |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

