Холодильник Bosch KGN86AID2N
- Код товару: 93735
- Модель: KGN86AID2N
-
74 069 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Bosch KGN86AID2N
| Інше | |
| Вага | 113 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 186х86х84 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживання енергії в рік | 246 кВт*год |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 631 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Великий ящик | + |
| Відділень морозильної камери | 2 шт |
| Льодогенератор | внутрішній |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 152 л |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Час збереження холоду | 17 год |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; захист від дітей; LED дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості; зона вологості |
| Дезодоратор | + |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 479 л |
| Полиць | 4 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину






