Хлібопічка Russell Hobbs Classics 18036-56
- Код товару: 18882
- Модель: 18036-56
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Хлібопічка Russell Hobbs Classics 18036-56
| Інше | |
| Вага | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.6x29x32.2 см |
| Комплектація | |
| Вага випічки | 450, 700, 1000 г |
| Кількість програм | 12 |
| Колір | білий |
| Потужність | 660 Вт |
| Форма випічки | цеглинка |
| Програми | |
| Додаткові програми | кекс; випічка; варення/джем; замішування тіста; піца; сендвіч |
| Приготування хліба | пшеничний; французький; цільнозерновий; без глютену |
| Функції та можливості | |
| Вибір ступеня запікання | 3 режими |
| Дисплей | + |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Оглядове вікно | + |
| Функції | вибір розміру хліба; таймер відстрочки старту; підтримання температури; режим швидкої випічки |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







