Хлібопічка Panasonic SD-2511
- Код товару: 10964
- Модель: SD-2511WTS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Хлібопічка Panasonic SD-2511
| Інше | |
| Вага | 4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26x39x38 см |
| Комплектація | |
| Вага випічки | 600, 800, 1000 г |
| Кількість програм | 14 |
| Колір | білий |
| Потужність | 550 Вт |
| Форма випічки | цеглинка |
| Програми | |
| Додаткові програми | випічка; варення/джем; замішування тіста |
| Приготування хліба | пшеничний; французький; цільнозерновий; житній; без глютену; солодкий хліб |
| Функції та можливості | |
| Вибір ступеня запікання | 3 режими |
| Диспенсер | + |
| Дисплей | + |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Функції | вибір розміру хліба; таймер відстрочки старту; підтримання температури; режим швидкої випічки |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


