Хлібопічка Liberton LBM-6193
- Код товару: 85384
- Модель: LBM 6193
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Хлібопічка Liberton LBM-6193
| Інше | |
| Вага | 4.35 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36x26x28 см |
| Комплектація | |
| Вага випічки | 700, 900 г |
| Кількість програм | 12 |
| Колір | бежевий |
| Потужність | 600 Вт |
| Форма випічки | цеглинка |
| Програми | |
| Додаткові програми | кекс; торт; випічка; варення/джем; замішування тіста; бутерброд |
| Приготування хліба | пшеничний; французький; цільнозерновий; житній; без глютену; солодкий хліб |
| Функції та можливості | |
| Вибір ступеня запікання | 3 режими |
| Дисплей | + |
| Захист від перепадів напруги | 10 хв |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Оглядове вікно | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Порівняно недорога хлібопічка з цікавим дизайном та непоганою продуктивністю. Верхня кришка та блок керування пофарбовані в помітний здалеку жовтий колір, що додає приладу декоративної цінності. Апарат дозволяє готувати буханці розміром 700 і 900 г. При цьому в пристрої можна готувати: пшеничний та житній хліб, французький батон, цільнозернову та безглютенову випічку. Передбачено окремий режим для солодкого хліба, з горіхами, родзинками та іншими сухофруктами.
Завдяки непоганій потужності (600 Вт), хлібопічка Liberton LBM-6193 дозволяє максимально швидко доводити борошняні вироби до готовності. Режим швидкої випічки виручить користувача, коли на приготування хлібобулочних виробів не вистачає часу. Водночас передбачено і опцію відстрочення старту — 15-годинний таймер дозволить організувати роботу хлібопічки таким чином, щоб завантажені з ранку у форму інгредієнти перетворювалися на смачний та ароматний хліб безпосередньо до приходу з роботи. Крім хлібобулочних виробів апарат здатний готувати варення. За потреби хлібопічка можна використовувати для приготування каші. Це недорогий, функціональний та продуктивний апарат, який зможе добре готувати без участі кухаря.

















