Хлібопічка Ardesto BM-D1500W
- Код товару: 94478
- Модель: BM-D1500W
-
3 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Хлібопічка Ardesto BM-D1500W
| Інше | |
| Вага | 7.78 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37х33х50 см |
| Комплектація | |
| Вага випічки | 900, 1100, 1300 г |
| Кількість програм | 13 |
| Колір | білий |
| Потужність | 850 Вт |
| Форма випічки | цеглинка |
| Програми | |
| Додаткові програми | кекс; випічка; варення/джем; замішування тіста; йогурт; розстоювання тіста |
| Приготування хліба | пшеничний; французький; цільнозерновий; без глютену; солодкий хліб |
| Функції та можливості | |
| Вибір ступеня запікання | 3 режими |
| Диспенсер | + |
| Дисплей | + |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Оглядове вікно | + |
| Функції | можливість програмування; вибір розміру хліба; таймер відстрочки старту; режим швидкої випічки |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















