Камера відеоспостереження Samsung SNO-L6013RP
- Код товару: 46176
- Модель: SNO-L6013RP/AC
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Камера відеоспостереження Samsung SNO-L6013RP
| Інше | |
| Вага | 250 г |
| Габарити | 58.6x58.6x165.2 мм |
| Максимальна вологість | 90 % |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка ONVIF | + |
| Рівень захисту | IP66 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °С |
| Формат стиснення відео | H.264, MJPEG |
| Комплектація | |
| Використання | вулична |
| Колір | чорний |
| Підключення | LAN |
| Тип корпуса | спрямована |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2.19 МП |
| Компенсація засвічення | DWDR |
| Мінімальне освітлення | 0.15 люкс |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 пікс |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Світлосила | f/1.8 |
| Тип матриці | CMOS |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Можливості камери | |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Конструкція і можливості | PoE 802.3af; датчик освітленості; детекція руху; оповіщення про рух; ІЧ підсвічування; кардридерSDHC / |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 47.8 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 86.5 ° |
| Тип фокусного | постійне |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





