Подрібнювач садовий Stiga BIO_Silent2500
- Код товару: 94414
- Модель: BIO_Silent2500
-
15 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Подрібнювач садовий Stiga BIO_Silent2500
| Комплектація | |
| Вага | 29 кг |
| Захист від перевантаження | + |
| Індикатор заповнення збірника | + |
| Колеса для транспортування | + |
| Макс. діаметр подрібнюваного матеріалу | 45 мм |
| Маркування виробника | 290001252/14 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм сміттєзбірника | 60 л |
| Подрібнення | тільки гілки |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Система подрібнення | валкова |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Тип збірника | жорсткий |
| Функції та можливості | автоподача; система реверса |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






