Подрібнювач садовий Stiga BIO_Master2200
- Код товару: 94412
- Модель: BIO_Master2200
-
8 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Подрібнювач садовий Stiga BIO_Master2200
| Комплектація | |
| Вага | 15 кг |
| Захист від перевантаження | + |
| Колеса для транспортування | + |
| Макс. діаметр подрібнюваного матеріалу | 40 мм |
| Маркування виробника | 290000222ST1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм сміттєзбірника | 50 л |
| Подрібнення | гілки і листя |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Система подрібнення | ножова |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Тип збірника | м'яка |
| Функції та можливості | автоподача; штовхач; система реверса |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





