Подрібнювач Grunhelm GFP-935S
- Код товару: 94320
- Модель: GFP-935S
-
3 191 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Подрібнювач Grunhelm GFP-935S
| Комплектація | |
| Вага | 3.05 кг |
| Габарити | 37х21.5х29 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Ємності | основна чаша |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Колір | чорний |
| Насадки | ніж для подрібнення; 3 диски для шатківниці / нарізки; диск для приготування соусів |
| Основна чаша | 2 л |
| Основний матеріал чаші | скло |
| Потужність | 550 Вт |
| Тип пристрою | подрібнювач (чоппер) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





