Подрібнювач Ardesto CHK-8003B
- Код товару: 94480
- Модель: CHK-8003B
-
1 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Подрібнювач Ardesto CHK-8003B
| Комплектація | |
| Вага | 2.79 кг |
| Габарити | 33х22х20 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Ємності | основна чаша |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 25 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Основна чаша | 3 л |
| Основний матеріал чаші | скло |
| Плавне регулювання швидкості | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Тип пристрою | подрібнювач (чоппер) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











