ІЧ обігрівач WetAir WQH 2000 B
- Код товару: 94335
- Модель: WQH 2000 B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ІЧ обігрівач WetAir WQH 2000 B
| Комплектація | |
| Вага | 1.17 кг |
| Встановлення (монтаж) | підлоговий |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5x49.5x12 см |
| Джерело живлення | електромережа |
| Захист | захист від перегріву; відключення при падінні |
| Колір | чорний |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Режимів нагрівання | 2; 0.6 / 1.2 кВт |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип ІЧ нагрівача | карбоновий |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






