ІЧ обігрівач Ardesto IH-2000-CBN1B
- Код товару: 81286
- Модель: IH-2000-CBN1B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ІЧ обігрівач Ardesto IH-2000-CBN1B
| Комплектація | |
| Вага | 3 кг |
| Встановлення (монтаж) | настінний; стельовий |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.6x87.7x8.4 см |
| Джерело живлення | електромережа |
| Захист | захист від перегріву; захист від вологи |
| Колір | чорний |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Режимів нагрівання | 4; 0.8 1.6 / 2 кВт |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип ІЧ нагрівача | карбоновий |
| Управління | кнопкове |
| Функції | таймер відключення; пульт ДУ; дисплей |
| Хв. висота установки | 2.4 м |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















