Ігрова приставка Sony PlayStation 5 + Game
- Код товару: 85479
- Модель: PS5 God of War Ragnarok
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ігрова приставка Sony PlayStation 5 + Game
| Апаратна частина | |
| Об'єм накопичувача | 825 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 ГБ |
| Продуктивність відеокарти | 10.3 TFLOPS |
| Процесор | Custom AMD Zen 2, 3.5 ГГц, 8 ядер |
| Інше | |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхТ) | 390x104x260 мм |
| Комплектація | |
| Геймпадів у комплекті | 1 шт |
| Колір | білий |
| Комплектація | гра у комплекті |
| Платформа | PlayStation |
| Рік випуску | 2020 |
| Мультимедіа | |
| Функції та можливості | привод DVD/Blu-ray; підтримка HDR; підтримка UltraHD (4K) |
| Роз'єми і підключення | |
| USB 3.2 gen1 | 1 шт |
| USB 3.2 gen2 | 2 шт |
| Комунікації | LAN; Wi-Fi 6 (802.11ax); Bluetooth |
Опис
PlayStation 5 ― це найновіша ігрова консоль від компанії Sony, яка пропонує унікальний ігровий досвід завдяки передовим технологіям візуальної та аудіообробки. Вона оснащена передовим процесором AMD Zen 2, що має 8 ядр, і графічним прискорювачем RDNA 2, які дозволяють консолі видавати 10.3 терафлопс загальної продуктивності. PS5 може виявити зображення в роздільній здатності 4K з частотою до 120 кадрів в секунду, створюючи чітке, насичене і плавне зображення з мінімум гліткою та артефактів.
Реалістичності картинці додає підтримка технології трасування променів, яка відповідає за реалізацію світла та тіней у ігровому світі. Для зберігання колекції ігор передбачено реактивний NVMe SSD ємністю 825 ГБ. Він уміє оперувати даними на гіперзвуковій швидкості 5.5 ГБ/c, забезпечуючи швидке завантаження ігор із відкритим світом. На відміну від старих версій консолі в п'ятірці реалізовано нову систему віртуального багатоканального звуку, яка помітно посилює ефект занурення в те, що відбувається на екрані.
Система зворотної сумісності дозволяє власнику консолі поряд із запуском нових некстген проектів грати у старі улюблені ігри з PS3 та PS4. У комплекті з пристроєм іде цифрова версія одного з головних ігрових ексклюзивів Sony останніх років (Last Of Us, God Of War, Uncharted і т.д.), а також фірмовий білий геймпад DualSense. Він підтримує технологію тактильного зворотного зв'язку, що дозволяє гравцям відчувати на собі все, що відбувається у грі, а також має вбудований мікрофон та динамік для спілкування з іншими гравцями.




