ДБЖ FSP Axpert MS 1200 (XPERTMS1200)
- Код товару: 46759
- Модель: XPERT_MS_1200
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ FSP Axpert MS 1200 (XPERTMS1200)
| Батарея та час зарядки | |
| Без комплектного акумулятора | + |
| Напруга підключення батареї | 12 В |
| Підключення зовнішнього акумулятора | + |
| Холодний старт | + |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| ККД | 90 % |
| Максимальна вихідна потужність | 1200 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 840 Вт |
| Розеток з резервом | 1 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 5 % |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.












