ДБЖ Eaton 5E 850I USB
- Код товару: 47629
- Модель: 5E850IUSB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ Eaton 5E 850I USB
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 1 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 9 Агод |
| Холодний старт | + |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| Максимальна вихідна потужність | 850 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 480 Вт |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 4 шт |
| Розеток з резервом | 1 шт |
| Тип розеток | тип F (Schuko) |
| Форма вихідного сигналу | подібна до синусоїди (апроксимована) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | автоматичний |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 50-60 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280 В |










