ДБЖ APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000I 1000 ВА
- Код товару: 51227
- Модель: SMC1000I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000I 1000 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Гаряча заміна акумулятора | + |
| Ємність комплектної батареї(й) | 9 Агод |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47-63 Гц |
| Максимальна вихідна потужність | 1000 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 600 Вт |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 8 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 5 % |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 47-63 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 180-287 В |
| Захист | |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.












