ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА
- Код товару: 51211
- Модель: SMT750RMI2U
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47 – 63 Гц |
| ККД | 97.7 % |
| Максимальна вихідна потужність | 750 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Регулювання напруги | + |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 4 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 5 % |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | немає |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
Опис
— Захист від короткого замикання. Коротке замикання — це різке падіння опору навантаження до критично малих величин, за рахунок чого зростає сила струму і ДБЖ відчуває значні перевантаження, здатні вивести пристрій з ладу і навіть викликати загоряння. Воно може бути викликано несправністю в підключеному пристрої, неякісною ізоляцією, потраплянням сторонніх предметів тощо. При виникненні такої ситуації система захисту від короткого замикання відключає ДБЖ, запобігаючи неприємним наслідкам.











