ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750I
- Код товару: 51210
- Модель: SMT750I
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750I
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 2 шт |
| Гаряча заміна акумулятора | + |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Напруга підключення батареї | 24 В |
| Підключення зовнішнього акумулятора | + |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 47-63 Гц |
| ККД | 98.2 % |
| Максимальна вихідна потужність | 750 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Регулювання напруги | + |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 6 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 5 % |
Опис
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, що передбачає вільне розміщення без стаціонарного монтажу. Належить до рішень комп'ютерного типу. Ефективна потужність знаходиться на рівні 500 Вт. Встановлено 1 акумулятор на 12 В. Сама батарея свинцево-кислотного типу, герметичний корпус, густий електроліт. Акумуляторний блок APC Smart-UPS 750VA LCD не потребує додаткового обслуговування, повністю безпечний для установки в житлових і робочих приміщеннях.
Звернемо увагу на температурну компенсацію при зарядці, що дозволяє істотно продовжити термін служби акумулятора. На корпусі передбачено 6 євро-розеток. Є індикація. Для з'єднання з ПК USB і COM-порт. Також присутній роз'єм SmartSlot, який дозволяє задіяти плати розширення. Є опція підрахунку витраченої електроенергії в кВт⋅год. Реалізований ряд захисних систем, передбачений мережевий фільтр і звукова сигналізація про події. Час автономної роботи від вбудованої батареї при повному навантаженні становить близько 5 хв. При половинному навантаженні джерело безперебійного живлення відпрацьовує в районі 14 хв. ДБЖ видає шум до 40 дБ. Слабо піддається нагріванню.













