Мангал / барбекю Severin PG 8541
- Код товару: 79109
- Модель: PG8541
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мангал / барбекю Severin PG 8541
| Комплектація | |
| Висота | 830 мм |
| Комплектація | решітка; боковий столик |
| Конструкція | стаціонарна |
| Паливо (джерело) | електрика |
| Потужність пальників | 2 кВт |
| Робоча поверхня | 410х410 мм |
| Розміри (ШхД) | 420х580 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | гриль BBQ |
| Форма | кругла |
| Функції та можливості | вбудований термометр |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











