Гриль-барбекю Grunhelm GTEG2031
- Код товару: 76618
- Модель: GTEG2031
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Гриль-барбекю Grunhelm GTEG2031
| Комплектація | |
| Вага | 3.8 кг |
| Габарити | 52x25x15 см |
| Кількість шампурів | 10 шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал поверхні | метал |
| Піддон для жиру | + |
| Пластин в комплекті | 1 шт |
| Поверхня пластин | гладка |
| Розмір робочої поверхні | 39.6x25.3 см |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | гриль-мангал |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції | термостат; знімні пластини |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


